Terapia Antynikotynowa

 • Rzuć palenie raz na zawsze!
  • Bez środków wspomagających (gumy, plastry)
  • Jeden zabieg to aż 90% skuteczności
  • Skuteczne oczyszczenie organizmu z toksyn
  • Po jednym zabiegu około 90% osób nie ma potrzeby zapalenia papierosa!
 • Cele terapii antynikotynowej
  • Wygaszenie głodu nikotynowego
  • Oczyszczenie organizmu z toksyn

KONIEC Z PALENIEM!

Zabieg antynikotynowy: informacje ogólne
Z dużym powodzeniem i sukcesem dajemy wolność nałogowcom - wykonujemy terapię mającą na celu usuwanie głodu nikotynowego. Zabieg jest bezbolesny oraz bezpieczny. Czas trwania zabiegu to tylko 15 minut. Skuteczność metody jest imponująca, ponieważ około 90 procent osób po jednej terapii nie odczuwa potrzeby palenia. Pozostałe około 10 procent to osoby, u których nastąpiła redukcja głodu nikotynowego. Wówczas wskazane jest skorzystać z jeszcze jednej wizyty. Przeciwwskazaniem poddaniu się terapii jest ciąża i rozrusznik serca.

Zabieg antynikotynowy: przebieg
Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, który następnie zostaje umieszczony w elektrodzie kubkowej zintegrowanej z aparatem Bicom. Osoba poddawana terapii podłączana jest również do urządzenia za pomocą elektrody. Następnie po włączeniu odpowiedniego programu, w organizmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2 - 12 godzin. Gdyby jednak głód nikotynowy pojawiał się w dniu terapii, absolutnie nie wolno wprowadzać nikotyny do organizmu, ponieważ osłabi to znacznie efekt terapii i może spowodować niepożądane reakcje, na przykład. biegunkę, wymioty. Nie zaleca się stosowania środków wspomagających zawierających nikotynę (gumy, plastry). Rzeczą bardzo istotną dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalonych papierosów. W ciągu najbliższych dni pozostaje opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, w czym niewątpliwie pomaga uczciwe wyzbycie się papierosów z bezpośredniego otoczenia. Jednym z ciekawszych doświadczeń jakie obserwujemy jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros w przyszłości - choć nie smakuje, powoduje „wpisanie” głodu na nowo. Najczęściej równa się to z powrotem do nałogu. W tej sytuacji należy zabieg powtórzyć. Druga funkcja jaka zachodzi w organizmie, to detoksykacja, innymi słowy oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W ciągu kilkunastu godzin po zabiegu należy wypić od 1,5 do 2 litów wody, aby ułatwić proces ich wydalania. Po zabiegu obserwuje się wzmożone pragnienie, niekiedy zwiększoną senność i potliwość. Zalecane są również częstsze kąpiele. Prosimy pamiętać, że bez odrobiny woli rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu.

CENNIK
Zabieg antynikotynowy (15 min.) - 100 zł.
Zabieg wyciszający (15 min.) - 100 zł. (Masaż na łóżku nefrytowym GRATIS)Linki o paleniu

BIOREZONANS OLSZTYN

biorezonans olsztyn, biorezonans w olsztynie, terapia antynikotynowa, terapia antynikotynowa w olsztynie, terapia biorezonansowa, terapia biorezonansowa w olsztynie, bicom olsztyn, bicom w olsztynie, rzucanie palenia olsztyn, zabieg antynikotynowy olsztyn, zabiegi antynikotynowe w olsztynie, odchudzanie olsztyn, odchudzanie w olsztynie, łóżko do masażu olsztyn, masaż olsztyn, masaż w olsztynie